SEKÁNÍ TRÁVY

ZAHRADNÍ PRÁCE

KÁCENÍ STROMŮ

RIZIKOVÉ KÁCENÍ

"Naší hlavní prioritou je spokojenost klienta. Proto se o vzhled Vaší zahrady postaráme tak, aby odpovídala Vašim představám."

ÚPRAVA A REALIZACE ZAHRAD

Nabízíme kompletní servis a péči pro Vaši zahradu. Nezáleží na tom, jestli se jedná o malou předzahrádku u domku či o rozlehlou zahradu za domem. Věříme, že každý kousek zeleně si zaslouží svoji pozornost.

Věnujeme se úpravám živých plotů, které dle přání zakrátíme a vytvarujeme, aby působily estetickým dojmem. Zároveň myslíme i na praktičnost. Živé ploty mají leckdy za úkol poskytnout soukromí jeho majitelům ať už na samotné zahradě, či například kolem bazénu.

Kromě živých plotů upravujeme také keře a dřeviny jakéhokoliv vzrůstu. Neváhejte se na nás obrátit ani v případě poptávky po úpravě sadových zahrad. Na přání realizujeme okrasné zahrady a skalky.

REVITALIZACE ZAHRAD

Vedle běžných zahradních úprav se zabýváme revitalizacemi zahrad a pozemků. V těchto případech se snažíme o to, abychom zanedbaným zahradám a pozemkům, někdy doslova „džunglím“, navrátili jejich krásný vzhled. Posekáme vysoké trávy, odstraníme plevel a náletové dřeviny. U vzrostlých stromů se domluvíme na jejich prořezání, v případně špatného stavu stromu rovnou na jeho pokácení. Vzhledem k tomu, že nabízíme i odvoz i likvidaci odpadu, nemáte s revitalizací zahrady žádné starosti.

ZÁTOPEK

Úprava a realizace zahrad

731 447 463