"Suchá tráva, plevel a holá místa jsou již minulostí. Pomůžeme Vám dosáhnout krásného a zdravého vzhledu Vašeho trávníku."

SEKÁNÍ TRÁVY

ZAHRADNÍ PRÁCE

KÁCENÍ STROMŮ

RIZIKOVÉ KÁCENÍ

ZALOŽENÍ A ÚDRŽBA TRÁVNÍKU

Sekání trávy patří k nejčastěji prováděným úkonům na většině zahrad. Tím ale péče o trávník rozhodně nekončí. Pokud chceme zachovat hezký vzhled trávníku, je třeba provést alespoň jednou do roka vertikutaci s prohnojením a doplněním travního osiva na místech, kde je třeba.

Někdy se i přes důkladnou péči stane, že tráva seschne. Děje se tomu tak především během horkých letních dnů, kdy žár sluníčka trávu doslova spálí. První pomoc pro takto poškozený trávník je již zmiňovaná vertikutace, která trávník provzdušní a urychlí jeho regeneraci.

Kromě údržby již založených trávníků se věnujeme i zakládání trávníků nových. Zde máme na výběr ze dvou možností. Nejčastěji se k založení nového trávníku používá travní osivo, další možností je položení travního koberce. V obou těchto případech jsme Vám plně k dispozici a rádi poradíme, která z možností je právě pro Vás tou pravou.

SEČENÍ VYSOKÉ TRÁVY

S vysokou trávou se nejčastěji setkáváme na pozemcích patřícím k chatám a jiným rekreačním objektům, v ovocných sadech, vinohradech, na loukách, zanedbaných zahradách a pozemcích, v různých areálech atp. Na všech těchto místech je potřeba se čas od času vysoké trávy zbavit. Kromě sečení vysoké trávy nabízíme i její shrabání a likvidaci.

ZÁTOPEK

Úprava a realizace zahrad

731 447 463